У Миколаївській міській раді – новий секретар

У Миколаївській міській раді – новий секретар

На останній сесії Миколаївської міської ради, що відбулась 17 січня 2018 року,  на початку засідання міський голова Андрій Щебель вніс пропозицію  до порядку денного щодо обрання нового секретаря з числа депутатів, оскільки існуючий секретар Василь Підлужний написав заяву про звільнення. Новим секретарем міський голова запропонував депутата із партії Об`єднання «Самопоміч» Ірину Кобрин, яка є економістом та юристом за фахом. Депутатський корпус пропозицію підтримав 16-тьма голосами. До повноважень новообраний секретар приступить після того, як рішення сесії…

Далі

Відеопривітання отців церков з нагоди Різдвяних свят

Відеопривітання отців церков з нагоди Різдвяних свят

Привітання з нагоди Різдвяних свят від отців церков м. Миколаєва : отця Андрія Павліва (храм св. Миколая, УГКЦ) та протоієрея Романа Сотника (храм Успіння Пресвятої Богородиці, УАПЦ) м. Миколаєва, Львівської області.

Далі

Відео. Благодійна вистава “Білосніжка”

Відео. Благодійна вистава “Білосніжка”

Приємно відзначити , що благодійність для миколаївчан вже стала традиційною доброю справою. Така доброчинність викликає щире захоплення, а особливо, коли до неї долучається дітвора та молодь. Минулого року повний зал глядачів зібрала благодійна вистава «Попелюшка», під час якої було зібрано більше 15-ти тис. грн., які передали на лікування маленького миколаївчанина  Максимка Устияновича. Цьогоріч організатори презентували чисельній публіці казкову виставу «Білосніжка» – чарівну історію про те, як творяться дива. Під час театральної постановки було зібрано більше…

Далі

Зловмисники обікрали Миколаївське пологове відділення

Зловмисники обікрали Миколаївське пологове відділення

Нещодавно “Розділля ТБ” стало відомо  про те, що зловмисники обікрали Миколаївське пологове відділення. Мова йде про “довгобуд” – новий корпус пологового будинку, що розміщується зліва від Миколаївської комунальної центральної районної лікарні. Днями у пологовому корпусі зловмисники виламали вхідні двері та викрали силовий кабель. Схоже, така ситуація сталась через те, що будівля не охороняється.  Інформацію про крадіжку “Розділля ТБ”  у своєму коментарі підтвердив начальник Миколаївського відділення поліції Віталій Фецинець. “Наразі обставини та усі деталі пограбування з’ясовуються”….

Далі

У Миколаєві запрацювали камери відеоспостереження

У Миколаєві запрацювали камери відеоспостереження

Проте наразі в тестовому режимі. Як повідомив Начальник управління Миколаївського відділення поліції Віталій Фецинець нещодавно міське відділення поліції отримало камери відеоспостереження, кошти на які виділили як міська, так і районна рада. Закупівля здійснювалась на електронному майданчику Prozorro. Кількість камер та місця їхнього встановлення наразі не розголошують, оскільки ті працюють поки в тестовому режимі.

Далі
1 2 3 20