Миколаївському басейну 30 років! Відеорепортаж

Миколаївському басейну 30 років! Відеорепортаж

Днями Миколаївський басейн відсвяткував своє третє десятиліття. Його, безперечно, можна назвати гордістю міста. Адже далеко не кожне місто може похвалитись діючим басейном. Становленню басейну миколаївчани завдячують Романишину Михайлу Васильовичу, колишньому директору міського ліцею, який збудував спортивну споруду і ввів в експлуатацію у 1987 році. Більше у відеосюжеті.

Далі

ФК “Миколаїв” зіграє з ФК “Юність” (Верхня Білка)

ФК “Миколаїв” зіграє з ФК “Юність” (Верхня Білка)

В неділю, 22 жовтня, відбудеться фінал Кубка Львівщини з футболу між ФК “Миколаїв” та “Юність” Верхня Білка.  Організовується поїздка на фінал кубка Львівської області “Юність” В.Білка – ФК “Миколаїв”. Виїзд 13:00 з центру від Матері Божої. Матч відбудеться у м. Львів на стадіоні СКІФ о 15:00 Інформація ФК ” Миколаїв”

Далі

ФК “Миколаїв” зіграє з СКК “Демня”

ФК “Миколаїв” зіграє з СКК “Демня”

 05 жовтня, у четвер, на міському стадіоні м. Миколаєва (вул. С. Бандери, 3) ФК “Миколаїв” зіграє з СКК “Демня” за  Кубок України серед аматорів у 1/8 Фіналу. (1-й матч). Початок 16:00.

Далі

27 вересня ФК “Миколаїв”зіграє з ФК “Фенікс-Стефано”(Підмонастир)

27 вересня ФК “Миколаїв”зіграє з ФК “Фенікс-Стефано”(Підмонастир)

27 вересня, в середу, ФК “Миколаїв”зіграє з ФК “Фенікс-Стефано”(Підмонастир) на міському стадіоні, вул. С. Бандери, 3.  Юнаки – 14-00, Дорослі -16-00. Нагадаємо, на виїзді ФК “Миколаїв” зіграв з рахунком 1:0 на користь миколаївчан. З чим вітаємо рідний футбольний клуб і бажаємо впевнено перемагати!

Далі

ФК «Миколаїв» – вже в 1/8 Кубка України серед аматорів!

ФК «Миколаїв» – вже в 1/8  Кубка України серед аматорів!

    Про налаштованість ФК «Миколаїв» на здобуття першості та вихід на нові футбольні горизонти яскраво свідчать перемоги, які одна за одною здобуває рідний футбольний клуб. Нагадаємо, минулого тижня, а саме 13 вересня, міський футбольний клуб позмагався силами та вправністю у Кубку України серед аматорів з ФК «Нива» (Теребовля, Тернопільська область). Суперник виявився достойним, вправним та тактичним. Матч відбувався вдома, на міському стадіоні, тож схоже рідні футбольні «стіни» трохи розслабили миколаївчан. Проте вже пергий забитий…

Далі
1 2 3