ФК Хімік проти ФК Корміл

ФК Хімік проти ФК Корміл

У неділю, 10 червня в матчі 9-го туру, «Хімік» прийматиме гостей з Пустомитівського району ФК»Корміл» Давидів. У попередньому турі ФК»Корміл» у домашніх стінах переміг ФК»Скеля» з рахунком 3:1 Після 8-ми турів «Корміл» посідає 9 місце, маючи у своєму активі 11 очок. Наша команда із 12 очками займає 7 місце. Серед відомих гравців у складі нашого суперника можна виділити відомого нападника Павла Ониська. Свого часу Павло, виступав у складі Карпат, загалом у структурі львівського клубу він…

Далі

ФК “Миколаїв” зіграє з ФК “Юність” (Верхня Білка)

ФК “Миколаїв” зіграє з ФК “Юність” (Верхня Білка)

В неділю, 22 жовтня, відбудеться фінал Кубка Львівщини з футболу між ФК “Миколаїв” та “Юність” Верхня Білка.  Організовується поїздка на фінал кубка Львівської області “Юність” В.Білка – ФК “Миколаїв”. Виїзд 13:00 з центру від Матері Божої. Матч відбудеться у м. Львів на стадіоні СКІФ о 15:00 Інформація ФК ” Миколаїв”

Далі

ФК “Миколаїв” зіграє з СКК “Демня”

ФК “Миколаїв” зіграє з СКК “Демня”

 05 жовтня, у четвер, на міському стадіоні м. Миколаєва (вул. С. Бандери, 3) ФК “Миколаїв” зіграє з СКК “Демня” за  Кубок України серед аматорів у 1/8 Фіналу. (1-й матч). Початок 16:00.

Далі

27 вересня ФК “Миколаїв”зіграє з ФК “Фенікс-Стефано”(Підмонастир)

27 вересня ФК “Миколаїв”зіграє з ФК “Фенікс-Стефано”(Підмонастир)

27 вересня, в середу, ФК “Миколаїв”зіграє з ФК “Фенікс-Стефано”(Підмонастир) на міському стадіоні, вул. С. Бандери, 3.  Юнаки – 14-00, Дорослі -16-00. Нагадаємо, на виїзді ФК “Миколаїв” зіграв з рахунком 1:0 на користь миколаївчан. З чим вітаємо рідний футбольний клуб і бажаємо впевнено перемагати!

Далі

ФК «Миколаїв» – вже в 1/8 Кубка України серед аматорів!

ФК «Миколаїв» – вже в 1/8  Кубка України серед аматорів!

    Про налаштованість ФК «Миколаїв» на здобуття першості та вихід на нові футбольні горизонти яскраво свідчать перемоги, які одна за одною здобуває рідний футбольний клуб. Нагадаємо, минулого тижня, а саме 13 вересня, міський футбольний клуб позмагався силами та вправністю у Кубку України серед аматорів з ФК «Нива» (Теребовля, Тернопільська область). Суперник виявився достойним, вправним та тактичним. Матч відбувався вдома, на міському стадіоні, тож схоже рідні футбольні «стіни» трохи розслабили миколаївчан. Проте вже пергий забитий…

Далі
1 2