За тиждень розпочнуть реконструкцію центральної площі Нового Роздолу

За тиждень розпочнуть реконструкцію центральної площі Нового Роздолу

Про це повідомив Андрій Цюра, заступник міського голови м.Новий Розділ. До кінця липня мають надійти  кошти в обсязі 1,5 млн. грн. на початок будівельних робіт. За вказані кошти міська рада планує спершу облаштувати належні зупинки громадського транспорту та створити паркомісця для автівок.  Здійснити капітальний ремонт тротуарів, що прилягають до площі Героїв Майдану.

Наразі, міська рада анонсує про перший етап реконструкції центральної площі міста. Оскільки, загальна сума оновлення площі Героїв Майдану становить 9 млн.400тис. грн. і це достатньо великий ресурс, тому необхідні кошти з центрального бюджету будуть надходити поетапно. Сам проект реконструкції масштабний і включатиме крім цього: оновлення фасаду міського Палацу культури, заміну старого асфальтного покриття площі бруківкою, встановлення та розміщення так званих відпочинкових зон, і на закінчення  буде встановлено фонтан.

Погані дороги, занедбана інфраструктура , яка роками не оновлювалась не надає привабливості нашому місту. Крім цього, як ми знаємо, в Україні проходить процес децентралізації і згідно перспективного плану м. Новий Розділ стане центром громади. У мерії переконані: проведення реконструкції площі є вкрай необхідним. Адже це своєрідне обличчя міста та його візитна карточка. Наявність належно облаштованої центральної інфраструктури міста покращить рівень життя мешканців, надасть можливість гарно провести дозвілля.

Проект реконструкції можна переглянути у цьому відеоролику.

4 відгуків на “За тиждень розпочнуть реконструкцію центральної площі Нового Роздолу”

 1. Проект звичайно дуже гарний і хотілося б щоб Н.Розділ мав таку площу. Але зараз? Коли стільки є чого іншого по місті зробити, в першу чергу дороги, і не тільки проспект Шевченка, бо інші дороги і внутрішньоквартальні давно не бачили ремонту? Коли такі немалі гроші з держбюджету нарешті почалиь виділятись, то було б розумно їх раціонально використовувати, а не просто на “обкладинку” ценрту, а в кварталах “хоч греблю гати”. А про індустріальний парк і взагалі мови нема – забили на нього абсолютно, за 2 роки нічого більше не робили, а це те, що може годувати місто колись. Але на цьому важко зробити собі піар напевно. Схоже на бенкет під час чуми (((

  • Так може писати абсолютно необізнана людина. Радимо читати на постійній основі Розділля ТБ, тоді ви будете в курсі подій і щодо інших важливих інфраструктурних об’єктів, і щодо індустріального парку. Але, судячи з вашого “ніку” – Перехожий, ви не місцевий мешканець, а випадковий гість. Тому і не дивно, що такі коментарі залишаєте.

 2. Просто супер. Така красота. Хтось же мав це побачити таке місто в серці своєму. Потім відтворити у комп’ютерній графіці і ось незадовго розпочнеться втілювання цієї картини в реальність. Це ще раз доказує що всі переміни ідуть із серця. Якщо ми все бачимо сіре то все навколо і сіре і тяжко повірити в інші кольори. А коли ми відкриваєм своє серце для нового , здається фантастичного і нереального для нас , щось відбувається ))) ця краса оселяється в серці а потім ЧУДОМ народжується.
  В даному випадку народжується для блага всього міста , і всіх хто вірить і не вірить , хто мріє і не мріє, хто нарікає і хто дякує.
  Це точно дарунок від Бога для нашого міста через відкриті серця людей які прийняли цей проект спершу в серці , потім в графіці а тепер наяву.
  Від нашої сім’ї особиста подяка вам за такі мрії і головне за те що ви їх відкриваєте і реалізовуєте. Дякуючи вам наше життя в цьому красивому містечку стає ще комфортнішим і приємнішим.

 3. Дороги краще зробіть!! Освітлення діодне , яке дозволить економити міліони грн!!
  Очистіть дерева!
  Відмивають гроші на людях!

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.