ФК «Миколаїв» тріумфує!

Пропонуємо Вашій увазі стислий хронометраж з остан­ніх подій футбольного життя ФК «Миколаїв»:

6 серпня ФК «Миколаїв», зіграв з СКК «Демня» з рахунком 2:0. Це був цен­тральний матч чемпіо­нату області з футболу, які змагались за місце у Прем’єр – лізі і ФК «Мико­лаїв» феєрично переміг.

13 серпня, ФК «Миколаїв» на виїзді з командою СКК «Кордія – Муроване» ( Му­роване) переміг команду суперника з рахунком 4:1. Голи забили Б. Хмизов на 18 хв. першого тайму, від­кривши раху­нок. У другому таймі відзна­чились В. Верб­ний на 64-й хвилині та І. Федина на 80-й , і на остан­ній додатковій хвилині другого тайму (90+1). Хороші резуль­тати показали також юнаки, які здолали ко­манду – супер­ника з рахун­ком 3:1.

20 серпня, ФК «Миколаїв» приймав у себе вдома команду «Юність» (Гійче). Результати матчу: ФК «Миколаїв» – «Юність» Гійче 1-0 (Юна­ки 5-1) На міському стадні було більше 700 глядачів. ФК «Миколаїв» змагав­ся 16 турі Прем’єр-ліги Львівської області.

Арбітр: Андрій Холяв­ко Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Назарій Цмоканич. Резервний арбітр: Остап Петріца. Спостерігач ФФЛ: Михайло Кусень. Гол: 1:0 – БАЛУХ Ігор, 76. ФК «Мико­лаїв»: Левицький В’ячеслав; Шуга Іван; Танечник Рома; Коваль Григорій; Лещинсь­кий Роман; Сагайдак Андрій; Міліщук Назар; Хмизов Богдан (Федина Іван, 71); Сень Юрій (Клим Богдан, 68); Бойко На­зарій; Балух Ігор (Синишин Ігор, 86) Запасні: Вебний Во­лодимир; Дячук-Ставицький Михайло; Стефанишин Олег; Бурмас Мар`ян.

«Юність» Гійче: Мой­син Андрій; Колодій Роман; Великий Володимир; Макси­мик Олег; Сідельник Дмитро; Сідельник Петро; Дроботій Павло; Набізада Омар Мохха­мад; Іванина Сергій; Харкевич Юрій (Мальцев Павло, 90); Рубан Сергій. Запасні: Бру­нець Руслан; Миколюк Павло; Гайдучок Михайло; Жемела Назар. Попередження: Сень Юрій, 66; Харкевич Юрій, 81; Шуга Іван, 87; Сагайдак Ан­дрій, 87; Максимик Олег, 90+1.