Привітання з Днем знань від міського голови м. Миколаєва Андрія Щебеля

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!

Перше вересня – це завжди особливий день. Адже ця дата на календарі засвідчує, що розпочався особливий період- час навчання. Здобуті знання – це надійний компас, який допоможе орієнтуватись в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, Я сердечно вітаю Вас з початком нового навчального року!

Цього дня вперше сядуть за парти і помандрують країною знань більше сотні маленьких миколаївчан. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перша вчителька. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

 Для випускників свято знань особливо зворушливе, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить випускникам про початок фінішної прямої, яку бажаю їм пройти з гідністю, аби здобуті у школі знання стали надійним фундаментом у дорослому та самостійному житті. наснаги Вам, випускники та розважливості.

Зараз наша держава переживає нелегкі часи. І лише завдяки прояву духу патріотизму та любові до рідної Батьківщини ми утверджуємо свою незалежність навіть перед обличчям ворога. У цьому є чи не найважливіша заслуга освітянського колективу, який щоденно та клопіткою працею дбає про формування свідомого громадянина, про майбутнє нашої нації. Тож шановні педагоги, зичу Вам здоров’я, натхнення, любові та пошани від учнів.

Зі святом, вас, миколаївчани!

З повагою,  міський голова Андрій Щебель