24 -й Книжковий форум видавців вже зовсім скоро!!!

Що ж! Прийшла пора почати відкладати заощадження, щоб придбати нову книгу улюбленого письменника чи поета. Адже цьогоріч з 13 по 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв і в більш ніж 40 локаціях міста, відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові».  На відвідувачів очікує насичена програма: понад 1000 культурних та освітніх заходів впродовж 5-ти днів.  Тема 24-го форуму – «Точка творення».

Організатори зазначають “Основною метою цьогорічного фестивалю є створення платформи для комунікації, яка в майбутньому спричинить зародження абсолютно нових бачень. Пошук нових ідей є абсолютно зрозумілим в сучасному світовому контексті, бо нові візії ставали дзеркалом (і навіть рушієм) змін в суспільстві. Кожен з минулих етапів пропонував нові форми, сенси, дускурси, які ставали їхніми символами і спричиняв справжню революцію у змінах шаблонного сприйняття світу для сучасників. Зміна історичного етапу є прогнозованою, спираючись на теорію історичного циклізму. Нашим завданням буде спробувати передбачити, що чекає на нас в майбутньому, з одного боку, а з іншого, зрозуміти час в якому ми живемо”. Цікаво, погодьтесь, тому не втрачайте можливості відвідати Форум Видавців. Адже тут на Вас чекають найочікуваніші книжкові новинки осені. Бо ж на Львівський форум видавців з’їжджаються письменники, поети, видавці з усієї України, щоб презентувати свої творіння. Окрім того, відвідувачів чекають приємні сюрпризи, адже в  перекладі з’явиться поезія та проза закордонних письменників та нові романи  від українських авторів.  За словами книгоманів, найочікуваніші новинки цьогорічного Форуму: Любко Дереш «Спустошення»; Владислав Івченко «Два пасинки Митрополита»,Сергій Жадан «Інтернат»; Юрій Винничук «Лютеція»;Василь Шкляр «Троща»; Наталка Сняданко «Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма».

  Книжковий Форум- це ще й унікальна нагода на власні очі побачити, взяти автограф і зробити селфі з улюбленими  авторами. За словами організаторів, на 24 Форум Видавців запрошено авторів із США, Великобританії, Франції, Сербії, Литви, Словаччини, Білорусії та ін. Серед них професор права в Університетському коледжі Лондона, автор книг «Беззаконний світ» та «Команда катувань» Філіп Сендс ; білоруський перекладач і поет Андрій Хаданович; поет-перформер із США Алісія Гарріс; литовський поет і перекладач Марюс Бурокас; сценарист із Словаччини Річард Пупала та найочікуваніший “книжковий хедлайнер” Генрі Марш – відомий лікар із Великобританії,  автор бестселеру «Не зашкодь. Історії про життя, смерть і хірургію головного мозку». До того ж він нагороджений Орденом Британської імперії – а це неабияке досягнення.

Окрім книжкових атракцій, книгоманів та гостей Форуму очікують воркшопи від успішних бізнесменів та відомих спеціалістів. Що зацікавило мене особисто, це воркшоп на тему «100 прийомів, методів і технік із тайм-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності»  від блогера, мандрівника та онлайн-підприємця Ореста Зуба. Та ще чимало цікавого і вельми цікавого!!!

П. С. Вже відтепер ретельно планую свій час, аби усюди встигнути і нічого не пропустити. А це буде неабияк складно)))

Любов Добжанська

світлини з мережі Інтернет