Чи буде у Новому Роздолі сміттєпереробний комплекс/завод?

19 вересня о 15.00 год. в міському Будинку культури м. Новий Розділ відбудеться продовження громадських слухань на тему «Розгляд детального плану території колишнього Новороздільського заводу складних мінеральних добрив на території Новроздільської міської ради Львівської області за межами населеного пункту». Мова йде про розробку детального плану площею понад 100 га.

Запрошуються усі бажаючі.

Як вже стало відомо з попередніх зустрічей з керівництвом ЛОДА на території колишнього заводу мінеральних добрив розглядається можливість будівництва сміттєпереробного комплексу/заводу з добовою потужністю переробки до 300 тонн на добу. Під ці цілі планується виділити більше 10 га. Решта території – під різноманітні промислові потреби.

Завтра на громадських слуханнях очікується приїзд керівника департаменту архітектури ЛОДА, проектанта, який розробляє детальний план території та представників компанії, які заявили про наміри будівництва сміттєвого комлексу/заводу. Власне ними має бути представлена презентація з розрахунками та наочним зображенням потенційного промислового об’єкту.

Світлина з відкритих джерел

0 відгуків на “Чи буде у Новому Роздолі сміттєпереробний комплекс/завод?”

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.