Святослав Данчак – диво-лікар Новороздільської міської лікарні

Лікар від Бога – так відгукуються вдячні пацієнти про лікаря-травматолога Святослава Данчака, який запровадив на базі травматологічного відділення Новороздільської міської лікарні, новітні технології у лікуванні травм суглобів та кінцівок.

Мова йде про малоінвазивні оперативні втручання. Це коли через незначні розрізи на тілі можна дослідити, вилікувати та прооперувати внутрішні структури суглобу. І якщо раніше хворому здійснювали розтин тіла, що вимірювався кількома десятками сантиметрів, а це означало велику крововтрату та важкий стан реабілітації, то тепер все вимірюється кількома міліметрами і пацієнт має змогу ставати на ноги вже наступного дня після операції.

Слід взяти до уваги, що більшість пацієнтів, які звертаються за допомогою до Святослава Данчака це люди старшого віку, і саме для них такий метод лікування є по суті рятівним. Про це засвідчують і самі пацієнти, яких вже прооперували.

Малоінвазивні оперативні втручання у  Європі засто­совується вже дуже давно і є звичайною практикою. У Львові цей метод теж стали вико­ристовувати активно. Тепер і в Новороздільській міській лікарні. Тепер немає потреби звертатися до Львова чи за межі області, щоб вилікувати хворий суглоб чи кінцівку. Відповідну послугу європейського рівня можна отримати у відділенні травматології Нового Роздолу.

Втім не лише про нові методики лікування йде мова. Оновлюється і саме відділення. Так, за сприяння Святослава Данчака вже відремонтована палата, яка обладнана відповідними устаткуванням. До послуг пацієнта і телевізор, і мікрохвильова піч та Інтернет. Одним словом зручність та комфорт. Сам лікар Святолав Данчак переконаний, що  психологічна підтримка – це вже половина успіху у процесі оздоровлення.

Зазвичай периферійні околиці не так якісно забезпечені сучасним медичним устаткуванням, а тим паче лікарями, що можуть надавати медичні послуги європейського рівня. Травматологічне відділення активно змінює рівень послуг, адже процес реформування медицини запущено, і в цьому процесі виживуть лише найкращі.

Оля Марків, Ірина Телька, Розділля ТБ.  

One відгуків на “Святослав Данчак – диво-лікар Новороздільської міської лікарні”

  1. Лікувалася у цього “диво-лікаря”. Через його неправильне лікування мені потрібно ламати кості і вправляти. А магло б бути все інакше якби він мені просто вправив кістку одразу коли до нього прийшла на прийом. Виявляється він нічого непобачив на ренгені. І сказав що вмене все добре і виписав мазь.
    Категорично не рекомендую!!!

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.