Чи буде Новий Розділ містом сакури?

Зрізка дерев на пр.Шевченка, 15, світлина А.Цюнак

У Новому Роздолі розпочали підготовчі  роботи до чергового етапу реконструкції центральної площі міста. У зв`язку з цим була здійснена зрізка дерев по пр.Шевченка 15. За словами заступника міського голови Андрія Цюри на цьому участку передбачено здійснити капітальний ремонт тротуару з обох боків проспекту (ред..: вздовж будинку по пр.Шевченка, 15, з протилежної сторони вулиці, де розміщується Приватбанк та від крамниці «Лаванда» до міського будинку культури). Також на цьому участку, відповідно до проекту, передбачена зупинка громадського транспорту (ред.:поблизу крамниці «Родинна ковбаска») замість тимчасово діючої на самій площі.

Реконструкція триватиме за принципом вже відремонтованої ділянки по вул. Яворницького. На місці зрізаних дерев планується висадка дерев сакури, які за задумом планують висадити по периметру всієї площі.

Очікуваний обсяг субвенційних коштів, на черговий етап оновлення центральної площі міста, 500 тис.грн. Також у міській раді зауважують, що планують завершити роботи до дня міста, тобто до 28 травня.

Від редакції: зараз активно зацвіли сакури, що були висаджені минулого року. Багато новороздільчан із захопленням роблять світлини на фоні красивих дерев. Якщо задум висадки сакур по периметру усієї центральної площі Героїв Майдану буде втілено, то Новий Розділ можна сміло титулувати містом сакури.

Центральна світлина ілюстративна

 

3 відгуків на “Чи буде Новий Розділ містом сакури?”

  1. Цікаво – якщо буде дві зупинки одна навпроти одної + парковщики – тоді взагалі неможливо буде проїхати повз “Родинну Ковбаску”

    • Там карманчики напевно передбачать. Одне одному заваджати не буде. Каштанів, правда шкода, бо сакурам доцвісти напевне не дадуть “свідомі” новороздільчани…

  2. У нас є відповідна зупинка біля “лаванди” навіщо робити нову

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.