Міський стадіон Нового Роздолу оновлюється

На міському стадіоні завершують роботи зі встановлення оновлених глядацьких сидінь. Відвідувачі стадіону, особливо вболівальники «гри мільйонів», знають який дискомфорт спричиняла відсутність глядацьких місць, які понівечені або часом, або ж власне місцевими вандалами.

Для вирішення цієї проблеми, ще минулого року у міській адміністрації подали пропозицію щодо можливості оновлення сидінь для глядачів за кошти місцевого бюджету. Як повідомив редакцію перший заступник міського голови Мирослав Лепкий «ми запропонували депутатській комісії реалізувати на металобрухт металеві опори для прожекторів, що розміщувались на стадіоні. Оскільки вони були непридатними з точки зору експлуатації. На виручені кошти встановити сидіння. Власне так і було погоджено».

Як стало відомо редакції сидіння були презентовані міській раді ТзОВ «Енергія Новий Розділ» ще десять років тому. Проте, попередні адміністрації не віднаходили у міському бюджеті коштів для їхнього монтажу.

Загалом від реалізації металевих опор на металобрухт було виручено орієнтовно 45тис. грн. Працівники місцевого КП «Розділжитлосервіс» за сприяння ТзОВ «Енергія Новий Розділ» сьогодні здійснили монтаж 300-сот оновлених глядацьких місць на стадіоні «Хімік».

Також нагадаю, що минулого року було здійснено ремонт адміністративного корпусу міського стадіону Нового Роздолу «Хімік». У ході робіт було виконано капітальний ремонт покрівлі, в тому числі із заміною ринв. Крім того, оновлено фасад. На виконання цих робіт з міського бюджету виділили більше 135 тис.грн. Інвестор – Новороздільська міська рада. Виконавець робіт КП «Розділжитлосервіс».

One відгуків на “Міський стадіон Нового Роздолу оновлюється”

  1. На фото монтаж сидінь виконують працівники Новороздільської ДЮСШ. (Чомусь не видно працівників КП Розділжитлосервіс)

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.