Ремонт даху технічної будівлі ДЮСШ та громадської вбиральні на стадіоні «Хімік»

60 тисяч гривень – саме таку суму погодив виділити з міського бюджету новороздільський депутатський корпус на ремонт даху технічної будівлі ДЮСШ (приміщення, де зберігається весь реманент та інвентар стадіону такий до прикладу такий як ворота, косарки тощо).

Мова йде про необхідність замінити дерев’яну конструкцію покрівлі, яка поламана та частково прогнила, в тому числі і на закупівлю профнастилу, крокви, плотви тощо. Адміністрація ДЮСША звернулась до міської ради з проханням виділити дану суму, оскільки весь реманент та інвентар для стадіону зберігався у технічній будівлі де протікала дахівка, що зрозуміло, спричиняло його нищення. Перший заступник міського голови Мирослав Лепки зауважує, якщо «зараз не відремонтувати покрівлю, то за два роки від сирості та вологості сама будівля завалиться і ми будемо змушені будувати нову».

З огляду на обмеженість фінансування керівництво школи ініціювало щоб дані кошти скерувати виключно на закупівлю будматеріалів, самі ж будівельні роботи, працівники установи зголосилися виконати власними силами.

Крім того, з виділеної суми грошей планують відремонтувати громадську вбиральню стадіону. Ні для кого не секрет, що багато вболівальників та відвідувачів міського спортивного майданчика, свої природні потреби справляють будь-де, що є неприпустимим. Очікується, що після завершення будівельних робіт на міському стадіону будуть функціонувати громадський клозет (там планують встановити дві чаші генуї по 2 на кожну вбиральню для чоловіків та жінок).

Нагадаємо, минулого року було відремонтовано адміністративний корпус міського стадіону Нового Роздолу «Хімік». У ході робіт було здійснено капітальний ремонт покрівлі, в тому числі із заміною ринв. Крім того, оновлено фасад. На виконання цих робіт з міського бюджету витрачено 135 тис.грн. Інвестор – Новороздільська міська рада. Виконавець робіт КП «Розділжитлосервіс».