Наприкінці літа у Новому Роздолі, в рамках обласної програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 р.», було додатково ще облаштовано два майданчики на яких встановили спортивні тренажери: на території НВК ім.В.Труша та біля ЗОШ №2. На реалізацію цього проекту з обласного бюджету було виділено 100 тис.грн. Співфінансування додала і Новороздільська міська рада в обсязі 45 тис.грн.

Нагадаємо, минулого року в рамках цієї ж обласної програми,  такі ж спортивні майданчики було облаштовано на території шкіл № 3 і №4. Основний інвестор – Львівська обласна рада, яка виділила у 2017 році 100 тис.грн. , співінвестор – Новороздільська міська рада виділила 27 тис.грн.

На наступний рік подаватимуть до Львівської обласної ради відповідну пропозицію на фінансування облаштування майданчика зі спортивними тренажерами біля ЗОШ №5 – зауважують у міській адміністрації та сподіваються, що нове спортивне обладнання мотивуватиме не лише дітей, але і доросле населення займатися активно фізкультурою на відкритому повітрі.

Світлини О.Придатко та з публічного профілю Новороздільської ЗОШ№2 у мережі facebook.