У міській раді, 8 листопада, засідала комісія  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови А.Мелешка.

Питання порядку денного лише одне – відновлення подачі теплоносія та гарячої води у Новому Роздолі та реагування міста у випадку критичної ситуації з ненадходженням тепла до помешкань.

Коментуючи перебіг засідання, головний освітянин міста Галина Панчишин зауважила, що «Зараз тривають календарні канікули для школярів, які розпочались з 5 листопада, відповідно до затвердженого графіку. Втім канікули школярів будуть продовжені і наступного тижня у разі відсутності тепла у школах і до моменту відновлення подачі теплоносія. У садочках, якщо сім`ї мають можливість, то забирають дітей до дому, якщо ні – то ми перегруповуємо дітей. Зводимо до однієї групи, де приміщення обігрівається масляним радіатором», – кінець цитати.

Ольга Шелудько, в.о. головного лікаря Новороздільської міської лікарні у коментарі редакції зазначила, що «з департаментом охорони здоров`я Львівської облдержадміністрації погоджено у разі подальшого зниження температури, переводити хворих, що потребують цілодобового нагляду в інші лікарні, зокрема Миколаєва та Жидачева. Інші пацієнти, під наглядом лікарів перебувають загалом дома, але  за потреби  отримують відповідні процедури у лікарні. Крім того,  пацієнтів, що зараз перебувають у лікарні цілодобово ми теж групуємо по палатах, забираючи хворих з найбільш холодних кімнат в одну, що є теплішою. Для таких відділень як реанімація, пологове та дитяче – ми використовуємо масляні обігрівачі».

В рамках засідання також було обговорено організаційні моменти щодо розгортання пунктів обігріву у разі критичної ситуації. Міський голова А.Мелешко висловив сподівання, що ймовірно таких кроків не прийдеться застосовувати і подача тепла буде відновлена вже найближчими днями. Проте, на його думку, місто має бути готовим і до негативного сценарію та завчасно вжити заходів до можливої потенційної загрози.

Коментуючи запуск ТЕЦ до роботи Володимир Купчак, керівник ПП «Гарант Енерго М» в коментарі редакції зазначив: «Сьогодні (8 листопада) ми починаємо випробовувати на газу наше внутрішнє обладнання ТЕЦ. Якщо не буде виявлено технічних збоїв і все працюватиме у штатному режимі, то завтра, скоріш за все, ми будемо пробувати подавати теплоносій до мешканців. У нас розроблена схема. Спершу це бюджетні установи – садочки, школи та лікарня.  Упродовж вихідних, наголошую за відсутності технічних неполадок, ми плануємо подати теплоносій в помешкання всіх новороздільчан».

Світлини ілюстративні.