13 листопада 2018 року у стінах Новороздільської міської ради відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новороздільська міська лікарня» Новороздільської міської ради.

Відповідно до затвердженого Кабміном Положення про конкурс було передбачено утворити конкурсну комісію для розгляду потенційних кандидатур у складі 9-ти осіб у такому пропорційному відношенні: 3 – представники від міської ради, 3 – від громадських організацій і 3 – від колективу Новороздільської міської лікарні. Персональний склад комісії затверджували міські депутати на одній з минулих сесій. Це було доволі дискусійна процедура. Адже, певним депутатам було явно не до вподоби, що до складу конкурсної комісії мають увійти представники від трудового колективу новороздільської лікарні. За підсумками засідання сесія затвердила такий склад комісій:

Андрій Романович Мелешко – голова міської ради, голова комісії;

Наталія Василівна Тарнавчик – депутат Новороздільської міської ради, секретар комісії;

Василь Іванович Бігун – депутат міської ради;

Роман Васильович Щепаняк – голова профкому Комунального некомерційного підприємства «Новороздільська міська лікарня», член комісії;

Ольга Ярославівна Шелудько – в.о. головного лікаря «Новороздільської міської лікарні», член комісії;

Андрій Петрович Ципук – лікар акушер-гінеколог, член комісії;

Тетяна Василівна Коритко – член громадської ради при Новороздільській міській раді, член комісії;

Іван Васильович Василишин – член громадської ради при Новороздільській міській раді, член комісії;

Іван Тарасович Татчин – представник від Центру організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор», член комісії.

Олег Стеців, переможець конкурсу на посаду головного лікаря міської лікарні. Світлина з профілю facebook.

Особи, які виявили бажання взяти участь в конкурсі мали 25 днів від дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, щоб підготувати необхідний пакет документів та зареєструвати його. На розгляд комісії подали документи 3-и претенденти: Шиманська Катерина, Стеців Олег та Гуглич Ганна.

Вже безпосередньо у процесі розгляду потенційних кандидатур, члени конкурсної комісії виявили, що Шиманська Катерина та Ганна Гуглич не подали необхідного повного переліку документів – не вклали підтвердження про заповнення e-декларації. Відповідно комісія допустила до конкурсу лише одного кандидата – Олега Стеціва. Здавалося б, нереальне явище – конкурс за участі одного претендента та без «здорової» конкуренції, але в правовому полі цілком можливий.

Пан Стеців зібрав необхідний пакет документів, зареєстрував їх та отримав допуск до конкурсу. У процесі спілкування потенційний претендент на посаду О.Стеців повідомив членам комісії своє бачення розвитку медичної установи міста на середню строкову перспективу із пропозиціями та заходами щодо виконання завдань; пропозиції з поліпшення фінансових та економічних показників; підвищення ефективності і пропозиції щодо залучення інвестицій. Проте члени комісії захотіли почути від кандидати більш конкретніших пропозицій та рішучих дій. Тому Олегу Романовичу довелося звітувати, як він буде вирішувати проблеми, що стосуються господарського стану лікарні та якості надання медичних послуг.

О. Стеців зазначив, що в його планах є створення приймально-діагностичного відділення, яке б допомогло швидше діагностувати хворобу пацієнтів; залучати нових спеціалістів для надання кращих медичних послуг та працювати над зменшення кількості смертних випадків. Пан Олег додав, що він відкритий до пропозицій та буде намагатися використовувати різні способи комунікації з населенням для того щоб покращити роботу міської лікарні. За підсумками співбесіди комісія вирішила затвердити Стеціва Олега Романовича як основного претендента на посаду головного лікаря «Новороздільської міської лікарні», тепер залишилося рішення лише за депутатами міської ради. Залишилося чекати.

Мар’яна Карлицька