Сьогодні, 19 листопада, в рамках роботи Новороздільської теплоцентралі відбувся технічний збій роботи парового обладнання. Редакція звернулась за коментарем до керівника теплоцентралі Олександра Ровового з проханням прокоментувати що, власне, відбулось і чи вплине це на подачу тепла для міста та послугу гарячого водопостачання.

У короткій розмові телефоном О.Рововий зазначив, що наразі підприємство утримається від коментування ситуації до ґрунтовного вивчення причини технічного збою та запевнив, що ця аварія не вплине на подачу тепла у місто.

Ред.: «Прокоментуйте що за технічний збій відбувся на теплоцентралі?»

О.Рововий: «Все що можу сказати це на живильному насосі №5. Це все, що можу вам сказати. Такі речі нам слід вивчити ґрунтовно.».

Ред.: «Чи може цей технічний збій вплинути на подачу тепла у місто?»

О.Рововий: «Ні. ТЕЦ працює у штатному режимі».

Також О.Рововий запевнив, що за кілька днів інформація про причини несправності буде оприлюднена. Отже, редакція також чекає на більш деталізовану інформацію. 

За інформацією сторінки компанії “Гарант Енерго М” у мережевій спільноті facebook з ладу вийшов один з насосів котла. Зараз ТЕЦ працює на резервному до ремонту основного.