Виготовлення ID- та біометричних паспортів у Новому Роздолі стане можливим вже з понеділка 26 листопада.

Про це повідомив в рамках сьогоднішнього засідання (21 листопада) Новороздільського виконавчого комітету міський голова Андрій Мелешко. Наразі працюватиме послуга з оформлення та видачі ID-паспортів, якою можуть скористатись громадяни, що досягли 14 річного віку. Якщо громадянин отримує паспорт вперше – ця послуга є безкоштовною. Решта – платні.

Послуга з оформлення та видачі біометричних (закордонних) паспортів запрацює наприкінці листопада – початку грудня. Це пов’язано з тим, що Державна міграційна служба має внести Новороздільській відділ до довідника кодів. Ця процедура має бути завершена упродовж кількох днів, інформують у міській раді, після чого буде відкритий спецрахунок для сплати мита за надані послуги і мешканці міста, як і довколишніх територій, зможуть виробляти закордонний паспорт у Новому Роздолі.

Звернутись за послугою виготовлення ID- та біометричних паспортів можна за адресою: м.Новий Розділ, вул. Грушевського, 24 (це будівля міської ради) у Центр надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, раніше міська рада анонсувала початок роботи сервісного центру з оформлення біометричних паспортів на початку вересня. Відтермінування пояснюють несвоєчасністю завершення технічних робіт, зокрема облаштування каналу конфіденційного зв’язку в мережі Національної системи конфіденційного зв’язку, підрядною організацією.

13 березня цього року відбулись електронні публічні торги із закупівлі обладнання для виготовлення ІD паспортів. Вартість спец-обладнання за допомогою якого виготовлятимуть закордонні паспорти міському бюджету обійшлося у 222 тис.грн., за 70 тис.грн було здійснено облаштування  каналу конфіденційного зв’язку, 46 тис. грн. монтаж та налаштування системи.