Минулого тижня відбувся черговий виконком у міській раді. На початку його засідання зареєструвалось 9 осіб, на порядок денний було винесено загалом 16 питань.

Перше питання яке розглядали присутні члени виконкому стало виділення коштів з міського бюджету на завершення реалізації проекту заміни старих віконних дерев’яних рам на металопластикові енергоефективні пакети. На реалізацію цього заходу пропонувалось виділити з міського бюджету суму в 611 тис.грн.

При обговорені цього питання члени виконкому обговорювали наскільки реально зараз, до кінця року освоїти таку велику суму грошей. Також звучали думки про те, що міняти склопакети під час розпалу навчального періоду недоречно. При голосуванні цього рішення 6 членів виконкому утрималось, 4-ро проголосувало «за». Рішення не прийнято.

Відповідно до інформації, оприлюдненої на засіданні упродовж року на спеціалізовану школу №4 було виділено більше мільйона гривень, зокрема: 630 тис.грн. з державного бюджету, 19800 тис.грн. або 3 % співфінансування з місцевого, додатково з місцевого бюджету виділяли ще 280 тис.грн., також кошти надходили з області в обсязі 380 тис. в рамках реалізації мікропроекту.

Виконком погодив одностайно виділення 10.000 тис.грн. на придбання нового системного блоку для адмінперсоналу відділу освіти. Зауважу, що на придбання обладнання не виділяли додаткові кошти з міського бюджету, а перерозподілили ресурс в межах головного розпорядника – відділу освіти. Це кошти, які, за словами представника  фінансового управління Новороздільської міської ради, вдалось зекономити освіті. Так, зокрема, на рахунках освіти залишились кошти в обсязі 8500 тис.грн. після реалізації програми «Встановлення тренажерних майданчиків» у місті. Ця сума виникла в результаті здешевлення реалізації даного проекту. Ще півтора тисячі гривень залишились після проведення ремонту в ЗОШ №3. Беручи до уваги, що це не додатковий ресурс, а кошти в межах головного розпорядника, виконкомівці одностайно погодили дане рішення.

Світлина ілюстративна