Кому новороздільчани мають платити за тепло і чи буде врахована субсидія?

До мешканців Нового Роздолу приходять платіжки за спожите тепло у листопаді. Соціально незахищені новороздільчани, які розраховували на отримання субсидії, є вкрай розгубленими, адже соціальної пільги від держави за спожиті комунальні послуги у платіжках не нараховано.

Керівник новороздільського управління соцзахисту Галина Калінчук пояснює таку ситуацію тим, що упродовж листопада не було чітко та до кінця врегульовано питання постачальника послуг з подачі теплоносія у місто.

Як відомо, влітку цього року, було призначено дві компанії, які мали здійснювати транспортування тепла від Новороздільської ТЕЦ до будинків мешканців міста. Втім, у листопаді призначені компанії ТзОВ «Теплові сервіси» і ТзОВ «Технології тепла» відмовились від надання цих послуг. І постачання теплоносія з середини листопада перейшло до ТОВ «Енергія Новий Розділ».

29 листопада на своєму черговому засіданні виконавчий комітет Новороздільської міської ради призначив постачальником послуг з подачі теплоносія ПП «Гарант Енерго М». Коментуючи таку ситуацію директор компанії Костянтин Сушко зауважив, що «з 14 листопада по 29 листопада «Енергія Новий Розділ виставлятиме рахунки за спожите тепло новороздільчанам. ПП «Гарант Енерго М» виставлятиме рахунки вже за грудень 2018 року у січні 2019 року».

Крім того, як запевнив пан К.Сушко (на момент взяття коментаря) Управитель не має наміру підписувати договори з мешканцями. «Нам не треба підписаних договорів, ми такі процедури вже проводили. Підписання публічної оферти, публікується у газеті  і все. Київ працює без підписаного договору з мешканцями, а саме по такі схемі». Наскільки це буде ефективним засвідчить час, і так само засвідчить чи не стане це підставою для погіршення платіжної дисципліни споживачами послуг.

Що ж до отримання субсидій, то за словами пані Г.Калінчук всі нарахування мешканцям, яким призначена субсидія, буде здійснено у січні місяці за листопад та грудень місяць 2018 року.

One відгуків на “Кому новороздільчани мають платити за тепло і чи буде врахована субсидія?”

  1. Чому нам “Енергія Новий Розділ” нараховує теплопостачання з 14 листопада включно, якщо по факту опалення надавати почали з 20 листопада. Чому ми повинні платити за тепло, яке нам узагалі не подавали (з 14 по 19 листопада не було опалення)?

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.