ДИРЕКТОР НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ ТЕЦ ЗАПЕВНЯЄ , ЩО ЦЕ ШТАТНА СИТУАЦІЯ. ПРО АВАРІЮ НА ТЕПЛОЦЕНТРАЛІ МІСТА (інформація доповнена)

Сьогодні, 12 січня на Новороздільській ТЕЦ відбувся масивний гідроудар, який спричинив порив основного водопроводу, яким транспортувалась гаряча вода до міста.

За словами директора Новороздільської ТЕЦ Миколи Литовченка «це штатна ситуація, яка спричинена тим, що Львів-обленерго завищило напругу і це спричинило зупинку одного насосу».

Як поінформував редакцію міський голова Андрій Мелешко внаслідок цієї аварії відбувся порив основного водогону, яким постачалась гаряча вода у місто. Наразі працівники Новороздільської ТЕЦ усувають наслідки аварії.  Директор Новороздільської теплоцентралі М.Литовченко запевнив, що «нічого страшного не відбулось. Зараз вживають заходів для запуску резервного насосу. За 2-3 години проблему мають ліквідувати», – кінець цитати.

Водночас, міський голова А.Мелешко не виключає, що звертатиметься до області у зв’язку з надзвичайною ситуацією, для оперативного вирішення проблеми.

У КП «Розділжитлосервіс» коментують, що до підприємства надійшло дуже багато заяв від новороздільчан про пориви у різних частинах містах. У соцмережах люди скаржаться, що в деяких квартирах порвало батареї внаслідок чого затопило гарячою водою квартири мешканців міста.

Інформація буде уточнюватися. Слідкуйте за новинами.

0 відгуків на “ДИРЕКТОР НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ ТЕЦ ЗАПЕВНЯЄ , ЩО ЦЕ ШТАТНА СИТУАЦІЯ. ПРО АВАРІЮ НА ТЕПЛОЦЕНТРАЛІ МІСТА (інформація доповнена)”

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.