Відтепер в’їзд на центральну площу Нового Роздолу заборонено

Відтепер в’їзд на центральну площу Нового Роздолу  заборонено.

Таке рішення ухвалив на своєму останньому засіданні виконавчий комітет Нового Роздолу. Підставою для цього стало повторне звернення керівника місцевого відділку поліції Руслана Шнайдрука щодо доцільності встановлення відповідного дорожнього знаку яким передбачено заборону в’їзду автотранспорту. У поліції переконанні, що у такий спосіб вони зможуть запобігти небезпечним  розвагам молодиків, які нічної пори влаштовують на площі автомобільні перегони.

Як відомо центральна площа міста розташовується біля міського будинку культури. Тож під час різноманітних заходів (особливо коли приїжджають співаки чи інші відомі колективи), багато новороздільчан і гостей міста використовували площу для паркування власних автівок.

Під час обговорення рішення про встановлення обмежувального знаку обговорювалась можливість безперешкодного заїзду обслуговуючого транспорту під час проведення культурно-масових заходів, працівників, які працюють в МБК чи мешканців, що проживають у даній території.

Відповідно до Правил дорожнього руху дія знака 3.1.не поширюється:

  • на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами;
  • на водіїв з інвалідністю, що керують мотоколяскою або автомобілем, позначеними розпізнавальним знаком «Водій з інвалідністю», на водіїв, які перевозять пасажирів з інвалідністю, за умови наявності документів, що підтверджують інвалідність пасажира (крім пасажирів з явними ознаками інвалідності);
  • на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.

Водіїв транспортних засобів просять неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

0 відгуків на “Відтепер в’їзд на центральну площу Нового Роздолу заборонено”

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.