Ірина Телька: Гарантую, вам сподобається!

Знаєте є люди, які на перший погляд видаються звичайними, або як ми звикли говорити пересічними. Втім достатньо кілька хвилин спілкування і ти усвідомлюєш, що постать перед тобою не лише сповнена глибоким змістом, але філософським поглядом на життя, який вражає лаконічністю думки та чітким означення твоїх власних емоцій чи переживань. У таких випадках кажуть – споріднені душі. 
І це прекрасно, що у світі безперервної метушні та постійного насиченняпроблемами є ті кілька годин у тиждень коли ти можеш говорити в унісон з багатьма людьми, які сповнені ідеями культурного розвитку, для яких книга, думка, рідне слово – це наче материнське молоко. Пожива, яка не лише насичує, але дає відчуття спокою та впевненості, що ти не самотній.
Такі враження та відчуття у мене залишились після знайомства з письменницею, журналістом і публіцистом пані Оксаною Кришталевою, яке відбулось вчора (25 січня), у бібліотеці на БАМі.
Зізнаюсь, у соціальній мережі facebook я почитувала дописи та статуси пані Оксани і ми навіть перетинались з нею на Книжковій Толоці (до слова, цьогоріч вона проходитиме з 1 по 3 березня у Миколаєві), але ніколи не читала її творів. Але після завершення творчої зустрічі моя невеличка бібліотека поповнилась двома книгами пані Кришталевої: «Смак грибної юшки» та «Гліцеринова пані». Останню вчора прочитала і зрозуміла, що не помилилась ані з вибором автора, ані книг. Це моє.
Доповніть вишуканість смаку філіжаночки кави чи келиха вина – насолодою читання книг від пані О.Кришталевої. Спробуйте! Гарантую, вам сподобається.

0 відгуків на “Ірина Телька: Гарантую, вам сподобається!”

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.