Які послуги у Новороздільській лікарні стануть платними з 1 липня?

Головний лікар Нового Роздолу Олег Стеців

Якщо у вас немає направлення сімейного лікаря, а ви потребуєте медичних послуг від вузькопрофільних спеціалістів, то за надання таких послуг, починаючи з липня 2019 року, ви будете платити самостійно. Звернення без направлень будуть оплачуватися Національною службою здоров’я України (НСЗУ) тільки у чітко визначеному переліку випадків. Про це інформує МОЗ України.

Головний лікар Нового Роздолу Олег Стеців у коментарі редакції підтвердив, що для пацієнтів, які ще не підписали декларацію з лікарями з 1 липня медичні послуги стануть платними.

«Це стосується лише тих мешканців, які ще не підписали декларацію з лікарем. Для них медичне обстеження буде платним, навіть медична консультація», – кінець цитати.

О.Стеців закликає мешканців не зволікати та підписувати декларації, щоб уникнути подальших непорозумінь.

Послуги можна безоплатно отримати тільки за направленням сімейного лікаря, терапевта, педіатра. Так передбачає медична реформа.

З липня 2019 почне діяти програма «Безкоштовна діагностика», до якої зможуть долучитися комунальні та приватні поліклініки та поліклінічні відділення при лікарнях. У програму ввійдуть понад 50 медичних послуг — аналізів, інструментальних досліджень (рентгени, УЗД та інші) і послуг вузькопрофільних спеціалістів. Ці медичні послуги на 100% оплатить Національна служба здоров’я.

Пацієнт може сам обрати медзаклад, у якому отримуватиме медичні послуги програми «Безкоштовна діагностика». Головна умова — цей заклад має бути приєднаний до програми.

Крім того, на сайті МОЗ України зазначається, що зараз потрапити до ЛОРа, хірурга або іншого вузькопрофільного спеціаліста без направлення від сімейного лікаря, терапевта чи педіатра не можна.

 

 

0 відгуків на “Які послуги у Новороздільській лікарні стануть платними з 1 липня?”

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.