Новороздільська спортивна сенсація. Відео

Аліна Зелена, флорболістка клубу “Скіф”

Один зі шведських клубів міста Йончопінг претендує на новороздільчанку, флорболістку Аліну Зелену, ученицю 9-ого класу школи №5. За всі роки спортивного життя міста Новий Розділ ймовірно, вперше, відбудеться міжнародний трансфер

Аліна упродовж 5-ти років займається флорболом та грає у спортивному клубі «Скіф» під керівництвом Олега Павлишина. І зараз продовжує вдосконалювати свою майстерність та допомагає своєму тренеру зрощувати молоде покоління юних спортсменів.

Гра дівчини настільки вразила шведів, для яких флорбол є національним видом спорту, що зараз триває переговорний процес про переїзд дівчини вже цього літа до цієї скандинавської країни, де вона продовжить вдосконалювати свою майстерність в одному з місцевих шведських клубів. Передбачається, що вона за місяць отримає 30 тренувань і візьме участь у 6-ти товариських іграх.

Аліну, як гравця у флорбол, відрізняє її витончена техніка володіння м’ячем на полі хокейною ключкю та хороша координація. Так зауважує тренер юної спортсменки Олег Павлишин. Також він зазначив, що пропозиція трансферу, наразі, для 15-річної школярки є непростою і супроводжується певними труднощами. Зараз і батьки дівчини та її тренер розглядають один з варіантів, запропонований Посольством Швеції в Україні, а саме програму обміну для школярів. О.Павлишин зазначає, що у такий спосіб дівчина зможе завершити шкільну програму та додатково займатись спортом.

Сама Аліна зізнається, що такого високого результату зуміла досягнути виключно завдяки наполегливому тренуванню.

«Я з 10 років займаюсь флорболом і так триває вже упродовж 5 років. Крім занять у спортивному залі по 2-3 години додатково я ще тренуюсь і в дома. Як би я не старалась, то такого результату б не отримала», – зазначає дівчина у коментарі редакції.

І поки вирішуються організаційні питання про переїзд Аліни Зеленої до Швеції на літній період, «Скіфи» продовжують рухатися далі. Олег Павлишин зрощує чергових спортсменів-зірок. Так вже встигла про себе заявити нова спортивна зірка Діана Міцюк, теж учениця 5-ї школи Нового Роздолу. Наразі у своїй віковій категорії, вона є одним з найпотужніших бомбардирів.

Клуб «Скіф» попри відсутність належної спортивної інфраструктури у місті, є дуже потужним суперником з-поміж інших команд в Україні. І як це не дивно звучить, займатись флорболом у Новому Роздолі, виявляють бажання не лише хлопці, але і юні новороздільчанки. О. Павлишин каже, що дівчатка на полі є більш акуратними та вміють досягти швидко поставлених результатів.

І справді, це вражаючі результати при мізерних можливостях. І цілком ймовірно, що Новий Розділ, який раніше славився своєю потужною спортивною базою та підготовкою сильних кадрів вже найближчим часом зуміє відновити втрачені позиції.

Також такі приклади засвідчують ще раз, що Україна може зрощувати сильних спортсменів.

Діана Міцюк. 14 років, найкращий бомбардир у своїй віковій категорії

 

0 відгуків на “Новороздільська спортивна сенсація. Відео”

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.