Засідання бюджетної комісії Новороздільської міської ради зірвано повторно. Придбання житла учасникам АТО, фінансування поточних видатків лікарні, освіти та інших бюджетних установ під загрозою

Сьогодні, 20 лютого, повторно засідала бюджетна комісія Новороздільської міської ради. З восьми депутатів, які на початку своєї каденції зголосилися добровільно працювати у бюджетній комісії, на засідання з’явилось лише троє: В.Волчанський, Т.Нечипор та О.Семерак.

Нагадаю, бюджетна комісія скликалась на  20 лютого. Проте, кворуму не було. До роботи у комісії прийшли троє, з вище зазначених депутатів. 

Не прийшли на засідання комісії А.Шалаєв (очільник місцевої Сили людей), В.Засанський (очільник місцевої Батьківщини), Г.Кожухівська (прийшла за списком від Самопомочі) та І.Миронюк (Конкретні справи).

Завтра, на 21 лютого, на порядок денний засідання Новороздільської міської ради виноситься ціла низка бюджетних питань фінансування яких здійснюється з міського бюджету. Відповідно до Регламенту Новороздільської міської ради, бюджетні питання, перед розглядом на сесії депутатами, мають бути погоджені виконкомом і бюджетною комісією. В іншому випадку депутати не матимуть права розглядати їх на черговій сесії.

З поміж низки важливих питань, які очікують фінансування є такі як придбання житла для учасників АТО з поміж них є інваліди війни. На свої кошти очікує міський будинок культури та бібліотеки міста, відділ економіки, воїни-афганці, мешканці двох будинків які потребують ремонту водостоків, відділ освіти для фінансування своїх поточних витрат, міська лікарня тощо.

Третю спробу провести засідання бюджетної комісії заплановано  21 лютого, о 9.30 в МБК «Молодість» за півгодини до початку роботи сесії.

 Світлина надана Т.Нечипор