Світлина ілюстративна з відкритих джерел

У Новому Роздолі є приємні новини. Цьогоріч, на конкурсі співфінасування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) два проекти, важливі для міста, отримали перемогу. Так, одним з таких проектів є «Придбання мобільної рентген системи типу С Дуга для КНП «Новороздільська міська лікарня». Загальна вартість устаткування2,5 млн. грн.   ДФРР виділяє на закупівлю облданання 2 млн., з міського бюджету очікують співфінансування в сумі 500 тис. грн.

Ще один проект, який ДФРР готовий профінансувати – «Реконструкція території з облаштуванням спортивних майданчиків Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Новороздільської міської ради Львівської області». На реалізацію запланованого ДФРР виділяє співфінансування в сумі 1 млн., місцевий бюджет – 200 тис. грн. Загальна вартість реалізації першої черги проекту – 1 млн.200 грн. На 2020 рік на реалізацію цього ж проекту ДФРР виділить понад 8 млн. грн. Загальна вартість проекту двох черг 9 млн. 250 тис.грн. Місто отримало шанс мати якісну та сучасну спортивну інфраструктуру на базі міської школи №5.

На жаль, проект «Придбання сучасної відеоендоскопічної системи для КНП «Новороздільська міська лікарня» вартістю трохи більше 2 млн. грн. не був підтриманий. Також, цьогоріч, немає у переліку (серед переможців чи тих, які не підтримали) проектів щодо утеплення шкіл чи садочків Нового Роздолу, оскільки освітні заклади міста такі проекти не подавали на конкурс.

Більш детальніше про проекти – редакція поінформує пізніше.

Світлина ілюстративна з відкритих джерел