До початку Пасхальних свят підрядник має відремонтувати найбільш проблемні ділянки доріг міста. Принаймні на це розраховують у Новороздільській міській раді, зауважує заступник міського голови з комунальних питань Андрій Цюра. Підрядником виступатиме азербайджанська компанія «Алов-Буд», яка минулоріч здійснювала ремонт дорожнього полотна у місті і доволі непогано себе зарекомендувала. Тож і цього року місцеві посадовці очікують на виконання якісних робіт. Як повідомив А.Цюра у найближчі кілька днів планується провести поточний ремонт таких відрізків дорожнього полотна у місті:

  1. вул.Винниченка – 148 тис.грн.
  2. вул.Л.Українки – 197 тис.грн.
  3. вул.Чорновола – 197 тис.грн.
  4. вул.Грушевського – 55 тис.грн.
  5. вул.Шевченка – 138 тис.грн.
  6. вул.Довженка – майже 99 тис.грн.

Орієнтовна вартість  роботи 1 м.кв дорожнього полотна – 480 грн.

Крім поточного ремонту також у місті заплановано здійснити капітальний ремонт відрізків окремих вулиць. Зокрема, мова йде про такі аварійні ділянки доріг:

  • вул. Л.Українки на перетині з вул.Ходорівською – на ремонт цього відрізку заплановано виділити 300 тис.грн.
  • вул. Довженка від вул. Ходорівської попри міську лікарню – 300 тис.грн.
  • вул. Яворівська попри будівлю православної церкви в напрямку центра міста – 300 тис.грн.

У міській раді розраховують на додаткове виділення коштів на капітальний ремонт доріг орієнтовного обсягу 1,5 млн. грн. Цю суму сплановано скерувати на відновлення основної артерії міста – проспект Т.Шевченка. Водії та пішоходи міста вже встигли для себе відзначити наскільки якісним є пересування дорожнім полотном після проведення капітального ремонту. «Кілометр дорожнього щастя», як називають між собою водії відремонтовану кілька років тому ділянку по пр.Шевченка (від Набережної у напрямку центра міста). На жаль, зауважують у міській раді, наразі Новий Розділ не має можливості капітально відремонтувати весь проспект за один раз, оскільки це надзвичайно великі капіталовкладення. Втім, поступово, кілометр за кілометром просувають у цьому намірі. Очікується, що на найближчу сесію на розгляд депутатам буде винесено проект рішення про скерування 1,5 млн грн.. на капітальний ремонт основної дороги міста, тим паче, що за підсумками першого кварталу очікується знову перевиконання міського бюджету.