Міста обласного значення чи ті, які управляються на рівні області, державний бюджет готовий покрити до 70% вартості оновлення спортивних залів. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич. За її словами, днями Кабмін ухвалив відповідну постанову в якій передбачено механізм та ресурс для розбудови спортивних комплексів при закладах загальної середньої освіти.

Так, держава виділила 150 млн.гривень на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт нинішніх спортивних залів, приміщень для фізкультурно-спортивних занять, плавальних басейнів, стадіонів, стрілецьких тирів,  стрільбищ, спортивних полів, спортивних ядер, спортивних майданчиків, а також інших відкритих площинних споруд та їх комплексів.

«Для закладів, розташованих у місті Києві, містах обласного значення чи тих, що управляються на рівні області, державний бюджет покриватиме не більш як 70% відсотків витрат. До 90% від вартості проекту держава може профінансувати для закладів, розташованих у районах та в ОТГ. Водночас для шкіл, які знаходяться у селах (селищах), що мають статус гірських населених пунктів, та в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, держава може покрити до 95% витрат на будівництво спорткомплексів», – зазначила пані Гриневич.

Центральна світлина ілюстративна